درباره ما

درباره دفتر ترجمه تهران ناتی

دفتر ترجمه تهران ناتی واقع در خیابان مطهری، به عنوان یک مرکز تخصصی ارایه خدمات ترجمه با مهر ناتی در خدمت متقاضیان مهاجرت به استرالیا و نیوزیلند است که از سال 1395 مستقیم زیر نظر مترجم ناتی مدیریت می‌شود. شبکه خدمات تهران ناتی به گستردگی کل ایران است. از این رو، متقاضیان ترجمه با مهر ناتی در سراسر کشور و سایر کشورها از جمله استرالیا و نیوزیلند می‌توانند برای به یکی از روش‌های حضوری یا غیرحضوری درخواست ترجمه اسناد و مدارک خود را ارایه کنند.

درباره مترجم و ترجمه ناتی

ترجمه اسناد و مدارک همواره یکی از اولین مراحل مهاجرت بوده است. ترجمه اسناد و مدارک باید توسط یک مترجم رسمی موردتایید مستقیم یا غیرمستقیم دولت‌ها انجام شود. افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند، دو گزینه برای ترجمه مدارک خود دارند: ترجمه با مهر مترجم ایران و تایید وزارت دادگستری و وزارت خارجه ایران یا ترجمه با مهر ناتی.

ترجمه با مهر ناتی چیست؟

در ایران، قوه قضائیه متولی تایید صلاحیت مترجمان رسمی است. در استرالیا این وظیفه به عهده The National Accreditation Authority for Translators and Interpreters Ltd یا سازمان ملی مترجمین شفاهی و کتبی رسمی موسوم به NAATI (ناتی) است. ترجمه با مهر ناتی ترجمه‌ای است که توسط مترجم موردتایید ناتی انجام می‌شود.

مزیت ترجمه با مهر ناتی آن است که نیاز به تایید توسط مراجع دیگر در ایران ندارد و قابل ارایه به همه مراجع و نهادها در استرالیا و بعضاً نیوزیلند است. از این رو، روند انجام آن ساده‌تر  است و به کسانی توصیه می‌شود که مقصد آنها استرالیا است.

بدیهی است ترجمه با مهر ناتی کاملاً متمایز و متفاوت با ترجمه با مهر ایران است. اما از آن جا که تهران ناتی با مترجمین رسمی ایران نیز همکاری دارد، مزیت دیگر تهران ناتی آن است که در صورت نیاز به ترجمه با مهر ایران، می‌توانید با تامین شرایط ترجمه با مهر ایران، مدارک را با لحاظ درصدی تخفیف در نرخ ترجمه با مهر مترجم ایران از طریق دفاتر همکار و در صورت نیاز تایید وزارت دادگستری و خارجه نیز دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

تماس با ما